Jak utylizować gruz i odpady budowlane? 02-02-2023

W czasie generalnego remontu, a także drobnych prac budowlano-wykończeniowych powstają odpady, których utylizacją trzeba zająć się we własnym zakresie. Mowa m.in. o gruzie oraz innych nieczystościach remontowych wytworzonych w czasie przebudowy mieszkania lub zmian aranżacyjnych. Co zrobić z gruzem po remoncie i dlaczego odpady budowlane nie powinny trafić do zwykłego kosza na śmieci?

Hotel z basenem na Mazurach - dlaczego warto? 03-01-2023

Mazury to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem turystów z całego kraju. Jeśli planujesz wakacje nad jeziorami i szukasz odpowiedniego miejsca na nocleg, warto rozważyć hotel z basenem. Dlaczego? Poniżej znajdziesz odpowiedź.

Czy warto odwiedzić Szczecin? Najciekawsze atrakcje miasta 23-09-2022

Podczas planowania i poszukiwania inspiracji jak ciekawie i przyjemnie spędzić kilka lub nawet jeden wolny dzień, być może Szczecin nie jest pierwszym miastem jakie nasuwa się na myśl. A tymczasem może ono poszczycić się naprawdę barwną historią i wieloma atrakcyjnymi miejscami, które warto poznać bliżej.

Jakie szkolenia warto zrobić? 20-05-2022

Zastanawiasz się jakie szkolenia i kursy pomogą Ci znaleźć dobrą pracę lub awansować? Sprawdzamy pięć najpopularniejszych szkoleń, po których można liczyć na pracę w biurze oraz 5 szkoleń, które dają pracę jako pracownik fizyczny.

Polisa turystyczna to nie tylko koszty leczenia, assistance i NNW. Jakie dodatki do ubezpieczenia podróżnego oferują ubezpieczyciele? 15-02-2022

Zadaniem polisy turystycznej jest ochrona ubezpieczonego turysty w sytuacjach, które trudno przewidzieć, a które wymagają interwencji i pomocy innych osób lub instytucji, np. lekarzy, tłumaczy czy samego ubezpieczyciela. Kwestią nadrzędną zawsze jest zdrowie i życie podróżników i to ono jest zabezpieczane ubezpieczeniem turystycznym w pierwszej kolejności. Jednak ubezpieczyciele oferują także inne rodzaje ochrony, które albo rozszerzają zakres działania polis mających chronić zdrowie ubezpieczonych, albo zapewniają dodatkowe przywileje w nieoczekiwanych sytuacjach.