Czy warto odwiedzić Szczecin? Najciekawsze atrakcje miasta 23-09-2022

Podczas planowania i poszukiwania inspiracji jak ciekawie i przyjemnie spędzić kilka lub nawet jeden wolny dzień, być może Szczecin nie jest pierwszym miastem jakie nasuwa się na myśl. A tymczasem może ono poszczycić się naprawdę barwną historią i wieloma atrakcyjnymi miejscami, które warto poznać bliżej.

Jakie szkolenia warto zrobić? 20-05-2022

Zastanawiasz się jakie szkolenia i kursy pomogą Ci znaleźć dobrą pracę lub awansować? Sprawdzamy pięć najpopularniejszych szkoleń, po których można liczyć na pracę w biurze oraz 5 szkoleń, które dają pracę jako pracownik fizyczny.

Polisa turystyczna to nie tylko koszty leczenia, assistance i NNW. Jakie dodatki do ubezpieczenia podróżnego oferują ubezpieczyciele? 15-02-2022

Zadaniem polisy turystycznej jest ochrona ubezpieczonego turysty w sytuacjach, które trudno przewidzieć, a które wymagają interwencji i pomocy innych osób lub instytucji, np. lekarzy, tłumaczy czy samego ubezpieczyciela. Kwestią nadrzędną zawsze jest zdrowie i życie podróżników i to ono jest zabezpieczane ubezpieczeniem turystycznym w pierwszej kolejności. Jednak ubezpieczyciele oferują także inne rodzaje ochrony, które albo rozszerzają zakres działania polis mających chronić zdrowie ubezpieczonych, albo zapewniają dodatkowe przywileje w nieoczekiwanych sytuacjach.

Najlepsze plecaki biegowe na rynku 20-08-2021

Lubisz biegać, szczególnie po górach i boisz się, że twoje cenne przedmioty jak telefon, klucze czy dokumenty zginą? Nie masz się czego obawiać. Plecak biegowy to idealne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mieć zawsze pod ręką swoje wartościowe rzeczy, a jednocześnie twój komfort biegania nie ulegnie znacznej zmianie. Decydując się na zakup plecaka do biegania, na pewno nie warto kierować się tylko i wyłącznie ceną. Przedstawiamy wam kilka naszym zdaniem najlepszych propozycji dostępnych na rynku.

Ploter map – jak nawiguje się jachtem? 27-05-2021

Ustalenie kierunku podróży i trzymanie się go w jej trakcie to jeden z najważniejszych elementów przemieszczania się. W przypadku żeglowania to szczególnie istotna sprawa, ponieważ zboczenie z obranego kursu może skończyć się nieplanowanym wylądowaniem w zupełnie nieznanym miejscu. Do nawigacji bardzo często używa się plotera map. Jak działa? Jak można za jego pomocą pilnować kierunku?

Zapoznałem się z informacją