Aktualności
Sylwester w Alpina Sport Muszyna – jaki 1 stycznia, taki cały rok! 12-09-2018

Nie sądziliśmy, że Sylwester może być jeszcze ciekawym wydarzeniem dla ludzi w naszym wieku – wchodzących w wiek emerytalny. A jednak! Na co dzień mieszkamy w Muszynie, więc Alpinę Sport znamy siłą rzeczy. Mimo to dopiero teraz zdecydowaliśmy się z żoną na sprawdzenie, jakie atrakcje są w ośrodku i to nie tylko dla młodych osób. Jeśli też zastanawiacie się nad tym ośrodkiem – to możemy polecić. Alpina Sport opinie ma bardzo dobre.

Szybkie wakacje – gdzie warto jeszcze zabrać dziecko? 28-08-2018

Ostatnie dni wakacji to dla większości osób przygotowania do szkoły – trzeba kupić wyprawkę dla pociechy, postarać się o książki i inne przybory. Są jednak tacy, którzy w tych dniach planują wybrać się na spóźniony wypoczynek, aby jeszcze na chwilę odpocząć i skorzystać z letniej pogody. Jaki kierunek obrać i gdzie dokładnie wyjechać z dziećmi na szybkie wakacje?

Jak znaleźć dobre korepetycje w Krakowie dla dziecka? 17-08-2018

Korepetycje dzisiaj cieszą się coraz większą popularnością. To jest bardzo dobra usługa. Przecież nie zawsze się udaje zrozumieć materiał na lekcji w szkole lub na wykładzie lub ćwiczeniu na uniwersytecie. Nauczyciel prywatny znajdzie indywidualne podejście, pokaże, jak należy się uczyć samodzielnie. Matura z wielu przedmiotów jest zawsze wielkim problemem dla wszystkich. Uczeń potrzebuje tu pomocy fachowców.

Jak kreatywnie wykorzystać wolny weekend? 06-06-2018

Kiedy przychodzą ciepłe dni, często dopada nas uczucie zmęczenia, a życie w zgiełku miasta i ciągłym pośpiechu zaczyna być prawdziwą udręką. Poza obowiązkami, czasem możemy pozwolić sobie na szczęście też na przyjemności. Zobacz, w jaki sposób najlepiej zrelaksować się w wolny od pracy weekend.

Polskie miejsca turystyczne, które każdy powinien znać 19-04-2018

Polska jest pięknym krajem posiadającym liczne walory turystyczne, które pozwalają spędzać co roku wakacje w atrakcyjny sposób bez potrzeby wyjeżdżania zagranicę. Poznaj miejsca i regiony, do których Polacy najczęściej udają się na urlop.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją