Czym są toalety turystyczne? 25-03-2021

W dzisiejszych czasach wiele osób jeszcze bardziej zwraca uwagę na higienę osobistą i przestrzeganie dystansu społecznego. Jest to spowodowane niekończącą się pandemią koronawirusa. Obecnie podróżowanie własnym samochodem na wakacje wydaje się bezpieczniejsze niż lot samolotem czy jazda pociągiem. W takiej sytuacji nie jesteśmy, bowiem narażeni na spotkanie się z przypadkowymi ludźmi, którzy mogli mieć kontakt z osobą zakażoną Covid-19, lub którzy są bezobjawowymi nosicielami tejże choroby. Należy jednak pamiętać o tym, że przy podróżowaniu autem warto wyposażyć się w toaletę turystyczną.

Toaleta turystyczna - podstawowe informacje

Toaleta turystyczna to przedmiot bardzo przydatny, praktyczny i prosty w obsłudze. Dzięki niej nie musimy korzystać z toalet publicznych. Warto mieć ją ze sobą w bagażniku w trakcie każdej dłuższej podróż. Doskonale sprawdzi się ona również podczas wakacji na kempingu czy też w czasie remontu łazienki. Tego typu przedmiot chętnie zabierany jest także na łódki. W dzisiejszych czasach na rynku dostępne są takie toalety turystyczne, które gwarantują całkowitą dyskrecję i higienę. Zawierają one, bowiem specjalnie przystosowany zbiornik na fekalia, (który co istotne jest całkowicie oddzielony od muszli), pompę spłukującą, osobny pojemnik na czystą wodę, a także schowek na papier i artykuły sanitarne. Na jaką toaletę turystyczną, zatem szczególnie warto się zdecydować?

Jaką toaletę turystyczną warto nabyć?

Godnym polecenia rozwiązaniem jest toaleta turystyczna Thelford. Thelford to jedna z najbardziej znanych marek tego typu sprzętu. Jej produkty charakteryzują się wysoką jakością, dlatego są chętnie nabywane przez klientów. Toalety tej firmy wyróżniają się estetycznym designem i kompaktowymi rozmiarami, są łatwe w przenoszeniu i w opróżnianiu. Toaleta turystyczna thelford zapewnia w pełni kontrolowany sposób wylewania nieczystości, a wszystko to dzięki ruchomej rurze spustowej. Ponadto warto dodać, że tego typu toalety są maksymalnie szczelne. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że jeżeli chcemy w pełni komfortowo korzystać z toalety turystycznej thelford to powinniśmy stosować do niej specjalny płyn chemiczny, który znakomicie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, skutecznie niszczy szkodliwe bakterie, a także przyspiesza rozkład fekaliów oraz umożliwia szybsze spłukiwanie zwartości toalety. Należy zauważyć, że można korzystać albo z płynów uniwersalnych, albo z dwóch oddzielnych płynów takich, które dedykowane są do pojemnika na nieczystości i z takich, które należy wlewać do zbiornika z czystą wodą. Aby nasza przenośna toaleta mogła działać bez zarzutu musimy pamiętać również o tym by stosować do niej papier toaletowy przeznaczony do toalet turystycznych. Taki papier w porównaniu do papieru tradycyjnego ulega szybszemu rozkładowi, jest jednak przy tym odpowiednio miękki i wytrzymały. Jeżeli interesuje nas zakup całego zestawu, w którym znajduje się zarówno toaleta turystyczna thelford, jak i chemiczny płyn i papier do toalet warto skorzystać z oferty sklepu internetowego sportowybazar.pl.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją