Szkoły podstawowe w województwie śląskie
- Szkoła podstawowa nr 4
- Szkoła podstawowa nr 7
- Sportowa Szkoła Podstawowa nr 17 Tel.: (032)2661367
- Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II tel. (032) 612-19-56 http://naszeklasy.byethost13.com zwmsp8@interia.pl
- Szkoła Podstawowa Nr 1 tel.032 291 38 49
- Szkoła Podstawowa Nr 3 tel. 032 266 18 83
- Szkoła Podstawowa Nr 4 tel.0 32 266 43 19
- Szkoła Podstawowa Nr 6 tel. 032 266 58 85
- Szkoła Podstawowa Nr 8 tel.0 32 266 34 72
- Szkoła Podstawowa Nr 9 tel.0 32 263 50 57
- Szkoła Podstawowa Nr 10 tel.0 32 291 32 34
- Szkoła Podstawowa Nr 12 tel.0 32 293 78 87
- Szkoła Podstawowa Nr 13 tel.0 32 263 84 22
- Szkoła Podstawowa Nr 15 tel.0 32 299 37 14
- Szkoła Podstawowa Nr 16 tel.0 32 266 06 28
- Szkoła Podstawowa Nr 18 tel.0 32 266 15 16
- Szkoła Podstawowa Nr 19 tel.0 32 299 64 20
- Szkoła Podstawowa Nr 20 tel.0 32 266 42 86
- Szkoła Podstawowa Nr 21 tel.0 32 299 35 86
- Szkoła Podstawowa Nr 22 tel.0 32 266 10 02
- Szkoła Podstawowa Nr 23 tel.0 32 263 23 71
- Szkoła Podstawowa Nr 25 tel.0 32 263 94 13
- Szkoła Podstawowa Nr 27 tel.0 32 299 90 04
- Szkoła Podstawowa Nr 29 tel.0 32 299 21 63
- Szkoła Podstawowa Nr 32 tel.0 32 263 43 01
- Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza tel/fax 032 7535 934 e-mail:sp3trzebinia@o2.pl
- Szkoła Podstawowa Nr 33 tel.0 32 263 43 60
- Szkoła Podstawowa Nr 35 tel.0 32 263 91 29
- Szkoła Podstawowa Nr 36 tel.0 32 294 77 05
- Szkoła Podstawowa Nr 37 tel.0 32 294 81 42
- Szkoła Podstawowa Nr 38 tel.0 32 263 19 19
- Szkoła Podstawowa Nr 39 tel.0 32 263 12 47
- Szkoła Podstawowa Nr 40 tel.0 32 263 17 30
- Szkoła Podstawowa Nr 42 tel.0 32 263 35 82
- Szkoła Podstawowa Nr 45 tel.0 32 291 87 22
- Szkoła Podstawowa Nr 46 tel.0 32 263 35 53
- Szkoła postawowa Nr 11 tel.0 32 266 25 85
- Szkoła Podstawowa nr 1 tel. (033) 854-35-64
- Szkoła Podstawowa nr 2 , tel. (033) 854-35-63
- Szkoła Podstawowa nr 3 , tel. (033) 854-22-63
- Szkoła podstawowa bez opisu
- Szkoła Podstawowa nr 45 , tel. (032) 3867638
- Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa im. W. Kopalińskiego. Sekretariat: ul. Legionów 24 , tel. (033) 816-52-40
- Szkoła Podstawowa Nr 22 , tel. (032) 616-71-16
- Szkoła Podstawowa Nr 20 , tel. (032) 616-16-18
- Szkoła Podstawowa Nr 16 , tel. (032) 616-37-61
- Szkoła Podstawowa Nr 15 , tel. (032) 616-34-76
- Szkoła Podstawowa Nr 22
- Szkoła Podstawowa nr 8 , tel. 032 435 81 12
- Szkoła Podstawowa nr 17 , tel. 032 434 25 63
- Szkoła Podstawowa nr 5 w Zespole Szkół nr 3 , tel. 032 435 36 77
- Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 , tel. 032 434 24 57
- Szkoła Podstawowa nr 7 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 , tel. 032 434 26 11
- Szkoła podstawowa nr 29
- SP nr 3
- Szkoła Podstawowa Nr 16 im. prof. R. Ranoszka
- Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika Szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum ogólnokształcące.
- Szkoła Podstawowa nr1
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Balinie tel. 32 613 17 67
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza tel.: (32) 7116466
- Szkoła Podstawowa nr 6 im. Władysława Broniewskiego tel./fax (32) 7118 579 http://www.sp6trzebinia.edu.pl/
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Trzebini tel:32 612 13 20
- Szkoła Podstawowa nr 19 tel.32 254 62 61 szkoła powstała w 1850 roku
- Szkoła Podstawowa w Sosnówce
- Szkoła Podstawowa w Biedrzychowicach
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa wi. M.Rataja w Borowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa w Srebrnej Górze z filiami w Przedborowej oraz w Stoszowicach
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa w Nowych Świerczynach
- Szkoła Podstawowa w Pieraniu
- Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Bobrownikach
- ZESPÓŁ SZKÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA
- SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA
- Szkoła Podstawowa
- Publiczna Szkoła Podstawowa
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach Górnych
- Filia Ruda
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzowie
- Szkoła Podstawowa w Braciejowicach
- Szkoła Podstawowa w Kamieniu
- Szkoła Podstawowa im. T.Kościuszki w Sosnowicy
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Krasewie
- Szkoła Podstawowa w Tchórzewie
- Szkoła Podstawowa w Woli Piaseckiej
- Szkoła Podstawowa w Wereszczynie
- Szkoła Podstawowa w Tuczępach
- Punkt Filialny w Rokitnie
- Społeczna Szkoła Podstawowa w Droszkowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa
- Publiczna Szkoła Podstawowa
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Siemkowicach
- Szkoła Podstawowa w Galewicach
- SZKOŁA PODSTAWOWA W DZIETRZKOWICACH
- Szkoła Podstawowa w Łubnicach
- Szkoła Podstawowa w Płazie
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół
- Społeczna Szkoła Podstawowa w Płokach
- Szkoła Podstawowa im T. Kościuszki w Bolęcinie
- Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego
- Szkoła Podstawowa nr 6
- Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Trzebini
- Niepubliczna szkoła Podstawowa o Uprawnieniach Szkoły Publicznej w Zelkowie
- Szkoła Podstawowa w Laskach
- Zespól Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa
- Zespól Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa Punkt Filialny
- Szkoła Podstawowa
- Publiczna szkoła Podstawowa w Siennie
- Szkoła Podstawowa im. Władysława St. Reymonta w Szczutowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Grodkowie
- SZKOŁA PODSTAWOWA
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Kamieniu Śląskim
- Szkoła Podstawowa w Racławiczkach
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Wachowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Dalachowie Filia w Rudnikach
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Dziewkowicach
- Szkoła Podstawowa w Majscowej
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Bojanowie
- Szkoła Podstawowa w Zawadach
- Szkoła Podstawowa w Orli
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa w Turzu
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 10 w Będzinie
- Szkoła Podstawowa nr 11 w Będzinie
- Szkoła Podstawowa nr 13 w Będzinie
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Będzinie
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Będzinie
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Będzinie
- Szkoła Podstawowa nr 6 w Będzinie
- Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Będzinie
- Szkoła Podstawowa nr 9 w Będzinie
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi
- Szkoła Podstawowa Nr 6 Specjalna im. M. Grzegorzewskiej
- Szkoła Podstawowa nr 7 im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Czeladzi
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Wojkowicach
- Szkoła Podstawowa nr 3
- szkoła podstawowa
- Szkoła Podstawowa w Dobieszowicach
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Przeczycach
- Szkoła Podstawowa Nr 1
- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mierzęcicach
- Szkoła Podstawowa w Toporowicach
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Alfreda Szklarskiego w Sarnowie
- Szkoła Podstawowa im. Emilii Gierczak
- Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki
- Szkoła Podstawowa im Marii Skłodowskiej-Curie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księstwa Siewierskiego
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
- Szkoła Podstawowa w Brudzowicach
- Szkoła Podstawowa w Żelisławicach
- SZKOŁA PODSTAWOWA
- Szkoła Podstawowa Nr 2 im.Królowej Jadwigi
- Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza
- ZSPiG Nr 1 - SP
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im.św.Jana Kantego w Bestwinie
- SZKOŁA PODSTAWOWA
- Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego
- Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Godziszce
- Szkoła Podstawowa w Buczkowicach
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Ligocie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Śląskich
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa Nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 9
- Szkoła Podstawowa w Rudzicy
- Szkoła Podstawowa Nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddzialami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr2 Kozy
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa Dankowice
- Szkoła Podstawowa im. Abp. Józefa Bilczewskiego w Wilamowicach
- SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ WSI
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie
- Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE
- Szkoła Podstawowa nr 6
- Szkoła Podstawowa Nr 7
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 8
- Alternatywna Szkoła Podstawowa
- Katolicka Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa Nr 3
- Szkoła Podstawowa Nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 6 im. Józefa Kreta
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Wisle
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 5 w Wiśle
- Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 2 im.Stefana Żeromskiego
- Szkoła Podstawowa w Dębowcu
- Szkoła Podstawowa w Simoradzu
- Filia w Goleszowie Równi
- Filia w Kisielowie
- Szkoła Podstawowa im. Pawła Stalmacha w Bażanowicach
- Szkoła Podstawowa im.Jury Gajdzicy w Cisownicy
- Szkoła Podstawowa w Dzięgielowie
- Szkoła Podstawowa w Puńcowie
- Powszechna Szkoła Podstawowa w Rudniku
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TRZECH BRACI W HAŻLACHU
- Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Kończycach Wielkich
- Szkoła Podstawowa im. Pawła Heczki w Zamarskach
- Szkoła Podstawowa w Pogwizdowie
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Istebnej
- Szkoła Posdtawowa nr 2 w JAworzynce
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 6 im. Zofii Kossak w Pierśćcu
- Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Jana Marka
- Szkoła Podstawowa Nr 8 w Skoczowie
- Szkoła Podstawowa nr 9 Specjalna
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Emilii Michalskiej w Pruchnej
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Zebrzydowicach
- Szkoła Podstawowa w Marklowicach Górnych
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Blachowni
- Szkoła Podstawowa w Łojkach
- Publiczna Szkoła Podstawowa
- Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza - Filia w Kamienicy Polskiej
- Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łysinach
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Koniecpolu
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa w Koniecpolu Starym
- Szkoła Podstawowa w Rudnikach
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa w Aleksandrii
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KOPALNI
- Szkoła Podstawowa w Lelowie
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Św. Huberta w Krasicach
- Szkoła Podstawowa w Kucharach
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAWADZIE
- Szkoła Podstawowa w ZSP
- Szkoła Podstawowa im. Edwarda Reszke w Borownie
- Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Czarnym Lesie
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
- Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki
- SZKOŁA PODSTAWOWA w Mykanowie
- Szkoła Podstawowa w Biskupicach
- Szkoła Podstawowa w Turowie
- Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika
- Szkoła Podstawowa w Nieradzie
- SZKOŁA PODSTAWOWA
- Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Pułaskiego
- Miejska Szkoła Podstawowa Nr 1
- Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki w Knurowie
- Miejska Szkoła Podstawowa nr 3
- Miejska Szkoła Podstawowa nr 4
- Miejska Szkoła Podstawowa Nr 7 w Knurowie
- Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Konopnickiej
- Miejskia Szkoła Podstawowa nr 6 w Knurowie
- Szkoła Podstawowa Specjalna
- Szkoła Podstawowa nr 2 Specjalna
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 6
- Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Przyszowicach
- Szkoła Podstawowa im. Witolda Budryka w Chudowie
- Szkoła Podstawowa w Gierałtowicach
- Szkoła Podstawowa z Oddziałąmi Integracyjnymi w Paniówkach
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa w Wilczy
- Szkoła Podstawowa w Żernicy
- Szkoła Podstawowa Pławniowice
- Szkoła Podstawowa w Bycinie
- Szkoła Podstawowa w Kleszczowie
- Szkoła Podstawowa w Poniszowicach
- Zespól Szkolno - Przedszkolny w Rudzińcu - Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa w Bargłówce
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KOZŁOWIE
- Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Pniowie
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KOTULINIE
- Szkoła Podstawowa w Paczynie
- Szkoła Podstawowa w Toszku
- Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Sebyły
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Kłobucku
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Krzepicach
- Szkoła Podstawowa w Zajączkach Drugich
- Szkoła Podstawowa im Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza
- Szkoła Podstawowa w Miedźnie
- Szkoła Podstawowa im. J. Tuwima w Złochowicach
- Szkoła Podstawowa im. red. Jana Ciszewskiego w Waleńczowie
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
- Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych
- Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Pierwszym
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa Konieczki
- Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Wąsoszu Górnym
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA DŁUGOSZA
- Szkoła Podstawowa w Przystajni
- Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Bieżeniu
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Grodzisku
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła podstawowa
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa w Borowem
- Szkoła Podstawowa nr 1
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 dla niesłyszących i słabosłyszących
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 4
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 4 Szkoła Filialna
- Szkoła Podstawowa im. św. E. Stein KSW w Lublińcu
- Publiczna Szkoła Podstawowa
- Szkoła Filialna w Glinicy
- Zespół Szkolno-Przeszkolny w Ciasnej
- Szkoła Podstawowa im.Juliusza Słowackiego w Herbach
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5
- Publiczna Szkoła Podstawowa
- Publiczna Szkoła Podstawowa
- Publiczna Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Koszęcinie
- Szkoła Podstawowa w Rusinowicach
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy Kawy i Bronisławy Kawy w Kośmidrach
- Szkoła Podstawowa w Lisowicach
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Powstańców Śląskich
- Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Szkoła Podstawowa Nr 2 Specjalna
- Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Mikołowie
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Gustawa Morcinka w Mikołowie
- Szkoła Podstawowa nr 6
- Szkoła Podstawowa nr 7
- Szkoła Podstawowa nr 8
- Szkoła Podstawowa Specjalna
- Zespół Szkolno-Przedszkolny SP nr 11
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Orzeszu
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Orzeszu im. Franciszka Stuska
- Szkoła Podstawowa nr 5 im.J.Korczaka w Orzeszu Zazdrości
- Szkoła Podstawowa nr 6 w Orzeszu-Zawiści
- Szkoła Podstawowa nr 8
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 11
- Szkoła Podstawowa w Gminie Ornontowice
- Szkoła Podstawowa im.Bohaterów Wrzesnia1939r.w Gostyni
- Zespół Szkół w Wyrach Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa nr 1
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MYSZKOWIE
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Myszkowie
- Szkoła Podstawowa Nr 6
- Szkoła Podstawowa nr 7
- Szkoła Podstawowa Nr 8
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 im. T. Kościuszki
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5
- Szkoła Podstawowa w Cynkowie
- Szkoła Podstawowa w Siedlcu Dużym
- Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Mysłowie
- Szkoła Podstawowa im. Dywizji J.H. Dąbrowskiego w Kuźnicy Starej
- Szkoła Podstawowa im. kpt. Leonida Teligi
- SZKOŁA PODSTAWOWA W JASTRZĘBIU
- Szkoła Podstawowa im. Wł. Szafera w Żarkach
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 3przy Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój Wojewódzkim Ośrodku Reumatologiczno-Rehabilitacyjnym
- szkoła podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa w Krzyżowicach
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 11
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Szkoła Podstawowa nr 15
- Szkoła Podstawowa nr 16
- Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa Nr 22
- Szkoła Podstawowa nr 23 Specjalna
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 6
- Szkoła Podstawowa nr 7
- Szkoła Podstawowa nr 8
- Publiczna Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Kobielicach
- Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy
- Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 5 dla Mniejszości Niemieckiej
- Szkoła Podstawow nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 13
- Szkoła Podstawowa nr 14 w Raciborzu
- Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Sportowymi
- Szkoła Podstawowa nr 16 w Raciborzu
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Noblistów Polskich w Raciborzu
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 7
- Szkoła Podstawowa nr 8
- Szkoła Podstawowa Specjalna
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 10
- Szkoła Podstawowa im. Juliusza Ligonia w Pogrzebieniu
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KOBYLI
- Szkoła Podstawowa w Rzuchowie
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Krzanowicach
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym W Wojnowicach
- Szkoła Filialna w Bolesławiu
- Szkoła Filialna w Rudyszwałdzie
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. G. Morcinka
- Szkoła Podstawowa im. J. Rymera w Zabełkowie
- SZKOŁA PODSTAWOWA W OWSISZCZACH
- Sześcioletnia Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 2 w Kuźni Raciborskiej
- Szkoła Podstawowa im. Jana Wawrzynka
- Społeczna Szkoła Podstawowa w Budziskach
- Szkoła Podstawowa w Zawadzie Książęcej
- Szkoła Podstawowa w zespole
- Szkoła Podstawowa w ZSP w Babicach
- ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. JANA PAWŁA II - SZKOŁA
- Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pawłowie
- Szkoła Podstawowa w Samborowicach
- Publiczna Szkola Podstawowa w Gamowie
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Grzegorzowicach
- Społeczna Szkoła Podstawowa w Gamowie
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa Nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa Nr 5
- Szkoła Podstawowa Nr 6 im.Stanisława Moniuszki
- Szkoła Podstawowa nr 8
- Szkoła Podstawowa Specjalna
- Szkoła Podstawowa w Bełku
- Szkoła Podstawowa w Książenicach
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PALOWICACH
- Szkoła Podstawowa w Przegędzy
- Szkoła Podstawowa w Stanowicach
- Szkoła Podstawowa w Szczejkowicach
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gaszowicach
- Szkoła Podstawowa
- SZKOŁA PODSTAWOWA
- Szkoła Podstawowa w Raszczycach
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZWONOWICACH
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Jankowicach
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach
- Szkoła Podstawowa Nr1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Miasteczku Śląskim
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzionkowie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im Jana Pawła II
- Szkoła Podstawowa Nr 3 Specjalna
- Szkoła Podstawowa Nr 4
- Szkoła Podstawowa Nr 41
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16
- Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnowskich Górach
- Szkoła Podstawowa nr 11
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12
- Szkoła Podstawowa nr 13
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15
- Szkoła Podstawowa Nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 6
- Szkoła Podstawowa Nr 7 Specjalna
- Szkoła Podstawowa nr 9
- Szkoła Podstawowa im. J. Dąbrowskiego w Krupskim Młynie
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa w Zespole
- Szkoła Podstawowa w Tąpkowicach
- Szkoła Podstawowa w Zendku
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pyrzowicach
- Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Nowym Chechle
- Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wieczorków w Orzechu
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
- Szkoła Podstawowa w Wojsce
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół w Zbrosławicach
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 9
- Szkoła Podstawowa w Czekanowie
- Szkoła Podstawowa w Kamieńcu
- Szkoła Podstawowa w Kopienicy
- Szkoła Podstawowa w Przezchlebiu
- Szkoła Podstawowa w Wieszowie
- Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach
- Gminna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Świerczyńcu
- Szkoła Podstawowa im. Józefa Kassolika w Międzyrzeczu
- Szkoła Podstawowa im. Wilhelma Gawlikowicza
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszowie
- Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa Nr 3 w Pszowie
- Sportowa Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Radlinie
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego w Skrbeńsku
- SZKOŁA PODSTAWOWA W OLZIE
- Szkoła Podstawowa im. Romana Dworczaka
- SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBOMI
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 3
- SzkołaPodstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Porębie
- Szkoła Podstawowa Nr 11
- Szkoła Podstawowa nr 13 w Zespole Szkół w Zawierciu
- Szkoła Podstawowa nr 14
- Szkoła Podstawowa Nr 15 - Specjalna
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza w Zawierciu
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W ZAWIERCIU
- Szkoła Podstawowa nr 7
- Szkoła Podstawowa Nr 8
- Szkoła Podstawowa nr 9 w Zawierciu
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich
- Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz z Oddziałem Przedszkolnym w Siamoszycach
- Filia Szkoły Podstawowej w Niegowonicach
- Szkoła Podstawowa Niegowonicach
- Szkoła Podstawowa w Ciągowicach
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Ogrodzieńcu
- SZKOŁA PODSTAWOWA W GIEBLE
- Szkoła Podstawowa w Ryczowie
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoł Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM T. KOŚCIUSZKI
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Wespazjana Kochowskiego w Goleniowach
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego we Włodowicach
- Szkoła Podstawowa w Zdowie
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Żywcu
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Żywcu
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Żywcu
- Szkoła Podstawowa Nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 6
- Szkoła Podstawowa Nr 8 w Żywcu
- Szkoła Podstawowa nr 9
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10
- Szkoła Podstawowa im. Stef. Kard. Wyszyńskiego w Żywcu
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Gilowicach
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Jeleśni
- Szkoła Podstawowa w Korbielowie
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Kocierzu Moszczanickim
- SZKOŁA PODSTAWOWA
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władyslawa Jagiełły w Łodygowicach
- Zespół Szkół Nr 1 SP Nr 1 im. Królowej Jadwigi z filią w Biernej
- Zespół Szkół Nr 1 w Łodygowicach Szkoła Podstawowa Filia w Biernej
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Milówce
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamesznicy
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamesznicy
- Szkoła Podstawowa w Nieledwi
- Szkoła Podstawowa w Szarem
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. ks. prał. St. Gawlika w Radziechowach
- Filia w Lasie
- Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Ślemieniu
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa
- szkoła podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Janiny Buhl w Przyłękowie
- Szkoła Podstawowa w Trzebini
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Obrońców Węgierskiej Górki
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Ciecinie
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
- Szkoła Podstawowa Nr 10 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja
- Szkoła Podstawowa nr 13
- Szkoła Podstawowa nr 18
- Szkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja
- Szkoła Podstawowa nr 20
- Szkoła Podstawowa Nr 22
- Szkoła Podstawowa nr 23
- Szkoła Podstawowa nr 24
- Szkoła Podstawowa nr 25 w Bielsku-Białej im.ks. Jana Twardowskiego
- Szkoła Podstawowa nr 26
- Szkoła Podstawowa nr 27
- Szkoła Podstawowa nr 28
- Szkoła Podstawowa nr 29
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-Białej
- Szkoła Podstawowa nr 31
- Szkoła Podstawowa nr 32 im. Ludwika Waryńskiego
- Szkoła Podstawowa Nr 33
- Szkoła Podstawowa Nr 36
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37
- Szkoła Podstawowa Nr 38
- Szkoła Podstawowa nr 39 dla Dzieci Niesłyszących
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa Nr 5
- Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna
- Szkoła Podstawowa Nr 9
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 17
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 35
- Szkoła Podstwowa nr 11
- Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. W. Kopalińskiego
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa Erasmus w Bielsku-Białej
- Nowa Prywatna Szkoła Podstawowa
- Prywatna Szkoła Podstawowa im.St. Wyspiańskiego
- Prywatna Szkoła Podstawowa Smyk
- Społeczna Szkoła Podstawowa Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego
- Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego BBTS
- Waldorfska Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa nr 16
- Szkoła Podstawowa nr 21 im. J.Lompy w Bytomiu
- Szkoła Podstawowa Nr 23
- Szkoła Podstawowa Nr 28
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
- Szkoła Podstawowa nr 32
- Szkoła Podstawowa nr 33
- Szkoła Podstawowa Nr 36 z oddziałami sportowymi
- Szkoła Podstawowa Nr 37
- Szkoła Podstawowa nr 38
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 42
- Szkoła Podstawowa nr 43 w Bytomiu
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W BYTOMIU
- Szkoła Podstawowa Nr 45
- Szkoła Podstawowa nr 46
- Szkoła Podstawowa nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 54
- Szkoła Podstawowa nr 6
- Szkoła Podstawowa nr 9
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 1 w Bytomiu
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 17 w Bytomiu
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 39
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 40
- Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego
- Szkoła Podstawowa Nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 13
- Szkoła Podstawowa nr 14
- Szkoła Podstawowa nr 15
- Szkoła Podstawowa Nr 17
- Szkoła Podstawowa nr 21
- Szkoła Podstawowa Nr 22
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29
- Szkoła Podstawowa nr 32
- Szkoła Podstawowa nr 34
- Szkoła Podstawowa nr 37
- Szkoła Podstawowa nr 5
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 26
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 33
- SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
- Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek
- Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK
- SPS Nr5 w Częstochowie
- Szkoła Podstawowa 47
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 10 im. św. Stanisława Kostki
- Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Dąbrowskiej w Częstochowie
- Szkoła Podstawowa nr 12 w Częstochowie
- Szkoła Podstawowa Nr 14
- Szkoła Podstawowa nr 15
- Szkoła Podstawowa nr 18 w Częstochowie
- Szkoła Podstawowa nr 19
- Szkoła Podstawowa nr 20
- Szkoła Podstawowa nr 21 im. Ks. Stanisława Konarskiego w Częstochowie
- Szkoła Podstawowa nr 22 w Częstochowie im. G. Narutowicza
- Szkoła Podstawowa nr 24
- Szkoła Podstawowa nr 25
- Szkoła Podstawowa nr 26
- Szkoła Podstawowa nr 27
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29
- Szkoła Podstawowa nr 30 im.por.Michała Brzeskiego
- Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 32 im. J. Dudy- Gracza
- Szkoła Podstawowa nr 33
- Szkoła Podstawowa nr 34 im. Aleksandra hr. Fredry
- Szkoła Podstawowa Nr 35
- Szkoła Podstawowa nr 36
- Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Jana Pawła II
- Szkoła Podstawowa nr 38
- Szkoła Podstawowa nr 39
- Szkoła Podstawowa Nr 42 w Częstochowie
- Szkoła Podstawowa nr 46 w Częstochowie
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 49
- Szkoła Podstawowa nr 50 im. Gen. Wł. Sikorskiego w Częstochowie
- Szkoła Podstawowa nr 51 im. M. Curie - Skłodowskiej
- Szkoła Podstawowa nr 52 im. Małego Powstańca w Częstochowie
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
- SZKOŁA PODSTAWOWA nr 8
- Szkoła podstawowa nr13 im.Kornela Makuszyńskiego
- Szkoła Podstawowa nr2
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 23
- Szkoła Podstawowa specjalna nr 43
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 45
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr28
- Szkoła Podstawowa Specjalna przy SOSW nr1
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 17
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 48
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53
- Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1
- Katolicka Szkoła Podstawowa
- Katolicka Szkoła Podstawowa Specjalna Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
- Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa
- Prywatna Szkoła Podstawowa Sokrates w Częstochowie
- Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Częstochowie
- Szkoła Podstawowa Akademia SOWARD
- Szkoła Podstawowa im.św. Jana de la Salle w Częstochowie
- Szkoła Podstawowa nr 10
- Szkoła Podstawowa Nr 11
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Szkoła Podstawowa nr 13
- Szkoła Podstawowa Nr 16
- Szkoła Podstawowa nr 17
- Szkoła Podstawowa nr 18
- Szkoła Podstawowa nr 20
- Szkoła Podstawowa Nr 21 w Dąbrowie Górniczej
- Szkoła Podstawowa Nr 23 w Dąbrowie Górniczej
- Szkoła Podstawowa nr 25
- Szkoła Podstawowa nr 26
- Szkoła Podstawowa Nr 27 w Dąbrowie Górniczej
- Szkoła Podstawowa nr 29
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 30 im. gen. Jerzego ZIętka
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31
- Szkoła Podstawowa nr 34
- Szkoła Podstawowa nr 35 w Dąbrowie Górniczej
- Szkoła Podstawowa Nr 5 im. H.Sienkiewicza
- Szkoła Podstawowa Nr 8
- Szkoła Podstawowa nr 9 Specjalna
- Szkoła Podstawowa Nr.28 w Dąbrowie Górniczej
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 1 w ZSS-5
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 7
- Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
- Prywatna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Rocznego Przygotowania Przedszkolnego im.M.Skłodowskiej Curie
- Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Szkolnego
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa Nr 11
- Szkoła Podstawowa nr 12 im Mikołaja Kopernika
- Szkoła Podstawowa Nr 13
- Szkoła Podstawowa nr 14
- Szkoła Podstawowa Nr 17
- Szkoła Podstawowa Nr 18
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa Nr 20
- Szkoła Podstawowa nr 23
- Szkoła Podstawowa Nr 25 Specjalna
- Szkoła Podstawowa nr 27
- Szkoła Podstawowa nr 28
- Szkoła Podstawowa Nr 29
- Szkoła Podstawowa Nr 32
- Szkoła Podstawowa nr 36
- Szkoła Podstawowa NR 38
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39
- Szkoła Podstawowa nr 41
- Szkoła Podstawowa Nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 7
- Szkoła Podstawowa Nr 8
- Szkoła Podstawowa nr 9
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR16
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 24
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 10
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 21
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3
- I Społeczna Szkoła Podstawowa
- Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji Szkoła z Charakterem im.Edyty Stein
- Szkoła Podstawowa ETE
- Szkoła Podstawowa FILOMATA
- Szkoła Podstawowa Nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 10
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Szkoła Podstawowa Nr 14
- Szkoła Podstawowa nr 15
- Szkoła Podstawowa nr 16 im. prof. Rudolfa Ranoszka
- Szkoła Podstawowa nr 17
- Szkoła Podstawowa nr 18
- Szkoła Podstawowa nr 19
- Szkoła Podstawowa nr 20 przy Zespole Szkół nr 11 w Jastrzębiu Zdroju
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21
- Szkoła Podstawowa Nr 22 Specjalna
- Szkoła Podstawowa Nr 24
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 6
- Szkoła Podstawowa nr 9
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23 z Oddziałem Przedszkolnym Specjalnym
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im.Władysława Broniewskiego w Jastrzębiu Zdroju
- Zespół Pozalekcyjnych Zajęć Wychowawczych
- Szkola Podstawowa Nr 16
- Szkoła Podstawowa Nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 10 w Jaworznie
- Szkoła Podstawowa nr 14 w Jaworznie
- Szkoła Podstawowa nr 15
- Szkoła Podstawowa nr 18
- Szkoła Podstawowa Nr 19
- Szkoła Podstawowa Nr 20
- Szkoła Podstawowa nr 22
- Szkoła Podstawowa nr 23
- Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jaworznie
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W JAWORZNIE
- Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8
- Szkoła Podstawowa Nr 9
- Szkoła Podstawow nr 34 im. M. Kopernika
- szkoła podstawowa
- Szkoła Podstawowa - Specjalna nr 55 w Katowicach
- Szkoła Podstawowa dla Dzieci Chorych
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
- Szkoła Podstawowa nr 10 w Katowicach
- Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im.Tadeusza Kościuszki w Katowicach
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Szkoła Podstawowa nr 13 im. św. Barbary w Katowicach
- Szkoła Podstawowa nr 15
- Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki
- Szkoła Podstawowa nr 18 w Katowicach
- Szkoła Podstawowa nr 19 w Katowicach
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 20 im. Tadeusza Rejtana w Katowicach
- Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 27
- Szkoła Podstawowa nr 29 w Katowicach
- Szkoła Podstawowa nr 31 im. H. Sienkiewicza
- Szkoła Podstawowa nr 32
- Szkoła Podstawowa nr 33
- Szkoła Podstawowa nr 36 im. K.K Baczyńskiego
- Szkoła Podstawowa Nr 37 w Katowicach
- Szkoła Podstawowa nr 39 Specjalna
- Szkoła Podstawowa nr 42
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44
- Szkoła Podstawowa nr 45 im. Kornela Makuszyńskiego
- Szkoła Podstawowa nr 47 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 48
- Szkoła Podstawowa nr 5 w Katowicach
- Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 53
- Szkoła Podstawowa nr 60 specjalna
- Szkoła Podstawowa nr 62
- Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka
- Szkoła Podstawowa Nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach
- Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej
- Szkoła Podstawowa Nr 7 Specjalna
- Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Brzechwy w Katowicach
- Szkoła Podstawowa nr22 w Katowicach
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 6
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 61 PRZY ZESP.
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 58
- Katolicka Szkoła Podstawowa
- Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Rodziny w Katowicach
- Prywatna Szkoła Podstawowa Szkoła jak Dom
- Prywatna Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz
- Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im.S.Konarskiego STO
- Społeczna Szkoła Podstawowa OMEGA Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego w Katowicach
- Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
- Szkoła Podstawowa Nr 1
- Szkoła Podstawowa Nr 10
- Szkoła Podstawowa nr 11
- Szkoła Podstawowa Nr 12
- Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 14
- Szkoła Podstawowa nr 15
- Szkoła Podstawowa nr 16
- Szkoła Podstawowa Nr 2
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
- Szkoła Podstawowa nr 5
- Szkoła Podstawowa Nr 6
- Szkoła Podstawowa nr 7
- Szkoła Podstawowa nr 8 Specjalna
- Szkoła Podstawowa nr 9
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR17
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPORTOWA
- Miejska Szkoła Podstawowa nr 1
- Miejska Szkoła Podstawowa nr 11
- MIEJSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 W PIEKARACH ŚLĄSKICH
- Miejska Szkoła Podstawowa Nr 13
- Miejska Szkoła Podstawowa nr 15
- Miejska Szkoła Podstawowa nr 5
- Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka
- Miejska Szkoła Podstawowa nr14 w Piekarach Śląskich
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Piekarach Śląskich
- ZESPOŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 2
- Zespół Szkolno - Przedszkolny nr1 Piekary Śl.
- Szkoła Podstawowa Nr 1
- Szkoła Podstawowa Nr 11 Specjalna
- Szkoła Podstawowa nr 12 Specjalna
- Szkoła Podstawowa Nr 14
- Szkoła Podstawowa nr 16
- Szkoła podstawowa nr 18
- Szkoła Podstawowa nr 2
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20
- Szkoła Podstawowa nr 23
- Szkoła Podstawowa nr 24
- Szkoła Podstawowa nr 25 w Rudzie Śląskiej
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 30
- Szkoła Podstawowa Nr 35
- Szkoła Podstawowa Nr 36
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 40
- Szkoła Podstawowa Nr 41 im.Józefa Wieczorka
- Szkoła Podstawowa Nr 5
- Szkoła Podstawowa Nr 6 im.Marii Skłodowskiej-Curie w Rudzie Śląskiej
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7
- Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Kawalca
- Szkoła Podstawowa-Sportowa nr 15
- sp 28
- Szkoła Podstawowa nr 03
- Szkoła Podstawowa Nr 11
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Szkoła Podstawowa nr 13
- Szkoła Podstawowa nr 15
- Szkoła Podstawowa nr 16
- Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Jana Brzechwy w Rybniku
- Szkoła Podstawowa nr 19
- Szkoła Podstawowa Nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 20
- Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Karola Miarki w Rybniku
- Szkoła Podstawowa nr 22
- Szkoła Podstawowa nr 24
- Szkoła Podstawowa Nr 26
- Szkoła Podstawowa nr 27
- Szkoła Podstawowa nr 29
- Szkoła Podstawowa nr 32
- Szkoła Podstawowa Nr 35
- Szkoła Podstawowa nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 6 w Rybniku
- Szkoła Podstawowa nr 7
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 38
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 34
- Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi Nr 8 im. Lucjana Szenwalda
- Społeczna Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa dla Dorosłych
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika
- Szkoła Podstawowa nr 11 im. Juliusza Słowackiego
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13
- Szkoła Podstawowa nr 16 im.Bolesława Prusa
- Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 6
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8
- Szkoła Podstawowa nr 9 przy Zespole Szkół Specjalnych
- Prywatna Szkoła Podstawowa Arkona
- Sportowa Szkoła Podstawowa nr 17
- Szkoła Podstawowa 4
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa Nr 10
- Szkoła Podstawowa Nr 12
- Szkoła Podstawowa nr 13
- Szkoła Podstawowa nr 15
- Szkoła Podstawowa nr 16
- Szkoła Podstawowa nr 18
- Szkoła Podstawowa nr 19
- Szkoła Podstawowa nr 20
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 W SOSNOWCU
- Szkoła Podstawowa nr 22
- Szkoła Podstawowa nr 23
- Szkoła Podstawowa nr 25
- Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stanisława Wyspiańskiego
- Szkoła Podstawowa nr 29 im. Władysława Broniewskiego
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 32
- Szkoła Podstawowa nr 33
- Szkoła Podstawowa Nr 35 Sosnowiec
- Szkoła Podstawowa Nr 36 w ZSO Nr 10
- Szkoła Podstawowa nr 37
- Szkoła Podstawowa Nr 38
- Szkoła Podstawowa Nr 39
- Szkoła Podstawowa nr 40
- Szkoła Podstawowa Nr 42 w Sosnowcu
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45
- Szkoła Podstawowa Nr 46
- Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu
- Szkoła Podstawowa nr 8 im. Karola Wojtyły
- Szkoła Podstawowa nr9
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 24
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 30
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 44
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7
- Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Sosnowcu
- Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 11 Modrzejów w Sosnowcu
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miłośników Ziemi Śląskiej w Świętochłowicach
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
- Szkoła Podstawowa nr 8
- Szkoła Podstawowa nr2
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 10
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 17
- Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 19
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 10
- Szkoła Podstawowa nr 11
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Szkoła Podstawowa nr 17
- Szkoła Podstawowa nr 18
- Szkoła Podstawowa Nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Integracyjnym
- Szkoła Podstawowa nr 36
- Szkoła Podstawowa nr 37
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 5 i Franciszka Zubrzyckiego
- Szkoła Podstawowa nr 6
- Szkoła Podstawowa nr 7
- Szkoła Podstawowa nr 8 w Tychach
- Szkoła Podstawowa nr 9
- Prywatna Szkoła Podstawowa ART
- Szkoła Podstawowa im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego
- Filia Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 38 w Zabrzu
- Szkła Podstawowa Nr 47 Specjalna dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących
- Szkoła Mistrzostwa Sportowego
- Szkoła Podstawowa Nasz Dom
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 11
- Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zabrzu
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 W ZABRZU
- Szkoła Podstawowa nr 16
- Szkoła Podstawowa nr 17
- Szkoła Podstawowa nr 18
- Szkoła Podstawowa Nr 19
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Jurija Gagarina w Zabrzu
- Szkoła Podstawowa Nr 22
- Szkoła Podstawowa Nr 23
- Szkoła Podstawowa Nr 24
- Szkoła Podstawowa nr 25
- Szkoła Podstawowa nr 26
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W ZABRZU
- Szkoła Podstawowa Nr 30
- Szkoła Podstawowa Nr 31
- Szkoła Podstawowa nr 32
- Szkoła Podstawowa nr 34
- Szkoła Podstawowa Nr 35 w Zabrzu
- Szkoła Podstawowa nr 36 im. J.Tuwima w Zabrzu
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 SPECJALNA
- Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 43
- Szkoła Podstawowa Nr 44 Specjalna w Zabrzu
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Jana III Sobieskiego
- Szkoła Podstawowa Nr 6
- Szkoła Podstawowa nr 7 w Zabrzu
- Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 38 w Zabrzu
- Szkoła Podstawowa Specjalna NR 40
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 41
- Katolicka Szkoła Podstawowa
- NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DOROSŁYCH W ZABRZU
- Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Nasza Szkoła
- Zabrzańska Szkoła Podstawowa dla Dorosłych
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 11
- Szkoła Podstawowa nr 12 Specjalna
- Szkoła Podstawowa Nr 13
- Szkoła Podstawowa nr 15
- Szkoła Podstawowa Nr 16 z oddziałami integracyjnymi im. Marii Konopnickiej
- Szkoła Podstawowa Nr 17
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Żorach
- Szkoła Podstawowa nr 5 w Żorach
- Szkoła Podstawowa nr 6 im. T. Kościuszki w Żorach
- Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 8
- Szkoła Podstawowa nr 9
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego w Klimontowie
- Szkoła Podstawowa w Czarncy
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Gostyniu
- Szkoła Podstawowa Nr 5
- Szkoła Podstawowa Specjalna w Brzeziu
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
- Szkoła Podstawowa w Pawłowicach
- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sośniach
- Zespół Szkół w Lipce Szkoła Podstawowa w Lipce