Szkoły podstawowe w województwie łódzkie
- Szkoła podstawowa bez opisu
- Szkoła podstawowa bez opisu
- Szkoła podstawowa bez opisu
- PSP 9
- Szkoła podstawowa nr 138
- Szkoła podstawowa nr. 10 im. Wł. Reymonta
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mościsku
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Św
- Szkoła Podstawowa w Stankowicach
- SZKOŁA PODSTAWOWA im. KORNELA MAKAUSZYŃSKIEGO W WĘGROWIE
- Szkoła Podstawowa w Borowej
- Szkoła Podstawowa w Dobroszowie
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Siedlcu
- Szkoła Podstawowa w Brzoziu
- Szkoła Podstawowa w Jajkowie
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Byczu
- Szkoła Podstawowa w Dębołęce
- szkoła podstawowa w Rogowie
- Szkoła Podstawowa w Sosnowie
- SZKOŁA PODSTAWOWA W KRĄPLEWICACH
- Szkoła Podstawowa w Siemkowie
- Szkoła Filialna
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie
- Szkoła Podstawowa w Majdanie Nepryskim
- Szkoła Podstawowa w Stanisławowie
- Szkoła Podstawowa im. Edwarda Markiewicza ps. Kalina w Osuchach
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
- Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Nowej Woli
- Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Jackowie
- Zespół Edukacyjny w Brójcach Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Szkoła Podstawowa nr 13 im. UNICEF z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 6
- Szkoła Podstawowa nr 8 z oddziałami integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 9
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa dla niedostosowanych społecznie w MOW w Łękawie
- Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łękawie
- Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Domiechowicach
- Szkoła Podstawowa w Dobiecinie
- Szkoła Podstawowa w Janowie
- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kleszczowie
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łękińsku
- Szkoła Podstawowa w Klukach
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Ruścu
- Szkoła Podstawowa w Chabielicach
- Szkoła Podstawowa w Lubcu
- Szkoła Podstawowa w Osinach
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki z oddziałami integracyjnymi w Zelowie
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie
- Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa Nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Kutnie
- Szkoła Podstawowa Nr 5 w Kutnie
- Szkoła Podstawowa Nr 6
- Szkoła Podstawowa Nr 9
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 dla Upośledzonych Umysłowo
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 13 w Kutnie dla Słabo Słyszących
- Szkoła Podstawowa im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. ks. J. Poniatowskiego w Pleckiej Dąbrowie
- Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pniewie
- Szkoła Podstawowa w Szewcach Nadolnych
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach
- Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz z Oddziałem Przedszkolnym w Jankowicach
- Szkoła Podstawowa im. prof. Władysława Szafera w Kterach
- Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Wierzbiu
- Szkoła Podstawowa w Gołębiewku przy Zespole Szkół w Gołębiewku
- Szkoła Podstawowa we Wroczynach
- Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Grabowie
- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Żychlinie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Al. Zawadzkiego w Żychlinie
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Buczku
- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Okupie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Łasku
- Szkoła Podstawowa nr 4 w ZSO
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Łasku
- Szkoła Podstawowa nr 6 Specjalna
- Szkoła Podstawowa im. Jakuba Szymkiewicza w Marzeninie
- Zespół Szkół w Kwiatkowicach - Szkoła Podstawowa w Kwiatkowicach
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa Nr 5 Specjalna
- Szkoła Podstawowa im. Prof. Wacława Felczaka w Chorkach
- Szkoła Podstawowa w Starej Sobótce
- Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku
- Szkoła Podstawowa w Czernikowie
- Pijarska Szkoła Podstawowa Królowej Pokoju
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu
- Szkoła Podstawowa nr 2 im.Adama Mickiewicza w Łowiczu
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. kard. Karola Wojtyły - Papieża Polaka w Łowiczu
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Łowiczu
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA
- Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
- Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Kiernozi
- Szkoła Podstawowa Specjalna
- Szkoła Podstawowa im.Bohaterów Września w Dąbkowicach
- Szkoła Podstawowa w Popowie
- Szkoła Podstawowa w Kalenicach
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁYSZKOWICACH
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bednarach
- Szkoła Podstawowa w Dzierzgówku
- Szkoła Podstawowaim.Władysława Broniewskiego w Bełchowie
- Skoła Podstawowa w Bąkowie
- Szkoła Podstawowa z oddziałami przedszkolnymi im. Jana Brzechwy
- Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II - Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Koluszkach
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach
- Szkoła podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa w Będzelinie
- Szkoła Podstawowa w Różycy
- Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie
- Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Guzewie
- Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Kalinie
- Szkoła Podstawowa im. Franciszka Kujawińskiego w Górkach Dużych
- Szkoła Podstawowa Nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa Specjalna w Tuszynie z/s w Górkach Dużych
- Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Miedznej Drewnianej
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. płk. W. Kucharskiego Wichra w Błogiem Rządowym
- Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Ogonowicach
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie
- Szkoła Podstawowa Nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Opocznie
- Szkoła Podstawowa Specjalna w Zespole Szkół Specjalnych w Opocznie
- Szkoła Podstawowa w Kraśnicy
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Bukowcu Opoczyńskim
- Prywatna Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. OP AK Błysk w ZSS w Paradyżu
- Szkoła Podstawowa w Żarnowie
- Szkoła Podstawowa Nr 2
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego
- Szkoła Podstawowa Nr 6
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 4 im. Marii Grzegorzewskiej w Konstantynowie Łódzkim
- Szkoła Podstawowa Nr 1 z Klasami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 13 im Stefanii Sempołowskiej
- Szkoła Podstawowa nr 14
- Szkoła Podstawowa nr 17
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Pabianicach
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 6
- Szkoła Podstawowa w Dłutowie przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dłutowie
- Szkoła Podstawowa w Chechle
- Szkoła Podstawowa w Dobroniu
- Szkoła Podstawowa w Ksawerowie
- SzkołaPodstawowa im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej
- Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lutomiersku
- Szkoła Podstawowa w Kazimierzu
- Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Bychlewie
- Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pawlikoiwcach
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PETRYKOZACH
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątkowisku
- Szkoła Filialna w Kolonii Lisowice
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Raciszynie
- Szkoła Podstawowa im.ks.Jana Twardowskiego w Trębaczewie
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im Janusza Korczaka w Działoszynie
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Działoszynie
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Działoszynie
- Szkoła Podstawowa w Szczytach
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza
- Szkoła Podstawowa w Chorzewie
- Szkoła Podstawowa im. Julina Tuwima w Pajęcznie Szkoła Filialna im. m. Konopnickiej w Niwiskach Górnych
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliana Tuwima w Pajęcznie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rząśni
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Radoszewicach
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Aleksandrowie
- Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Gorzkowicach
- Szkoła Podstawowa im. A.Mickiewicza w Brzozie
- Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Woli Kamockiej
- Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Boryszowie
- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa
- Szkoła Podstawowa
- Publiczna Szkoła Podstawowa im.Piotra Szymanka
- Szkoła Podstawowa im.Żołnierzy Konspiracyjnego Wojska Polskiego w Bąkowej Górze
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. ppłk Stanisława Sienkiewicza w Milejowie
- Szkoła Podstawowa w Mierzynie
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Witowie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie
- Szkoła Podstawowa Nr 2
- Szkoła Podstawowa w Przygłowie
- Szkoła Podstawowa w Uszczynie
- Szkoła Podstawowa w Gomulinie
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Gimnazjlanym
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Komornikach
- Szkoła Podstawowa w Wolborzu
- Szkoła Podstowowa
- Zespół Szkół w Dalikowie Szkoła Podstawowa w Dalikowie
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Poddębicach
- Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie
- Szkoła Podstawowa w Niemysłowie
- Szkoła Podstawowa w Uniejowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 w Radomsku
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Radomsku
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
- Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Radomsku
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomsku
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9
- Szkoła Podstawowa Specjalna
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Dobryszycach
- Szkoła Podstawowa w Bloku Dobryszyce
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CIĘŻKOWICACH
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Gidlach
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Pławnie
- Szkoła Podstawowa
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chrzanowicach
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Adamowskiego w Gorzędowie
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KODRĘBIE
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach
- Zespół Szkolno - Gimnazjalny Publiczna Szkoła Podstawowa w Lgocie Wielkiej
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Kietlinie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Płoszowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzałkowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielgomłynach
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa Nr 4
- SZKOŁA PODSTAWOWA W SOSW W RAWIE MAZ.
- Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Babsku
- Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Białej Rawskiej
- Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Chodnowie
- Szkoła Podstawowa im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Pachach
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W STAREJ WSI
- Szkoła Podstawowa w Trębaczewie
- Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 8 w Sieradzu
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 10 w Sieradzu
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 5 w Sieradzu
- Szkoła Podstawowa nr 6
- Szkoła Podstawowa nr 9 w Sieradzu
- Katolicka Szkoła Podstawowa przy Parafii Rzymskokatolickiej Św. Urszuli Ledóchowskiej w Sieradzu
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa Edukacja Niezależna Spolka z o.o.
- Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gruszczycach
- Szkoła Podstawowa w Błaszkach
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jan Pawła II w Kliczkowie Wielkim
- Szkoła Podstawowa w Burzeninie
- Szkoła Podstawowa w Klonowej
- Szkoła Podstawowa w Kuźnicy Błońskiej
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa w Rzechcie im.Bohaterów Walk nad Wartą Września 1939 r.
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa i Oddziały Przedszkolne w Rossoszycy
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ustkowie
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ZŁOCZEWIE
- Szkoła Podstawowa
- SZKOŁA PODSTAWOWA W HUMINIE
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Janisławicach
- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Michowicach
- Szkoła Podstawowa im. Marcina Wasilewskiego
- Szkoła Podstawowa w Białyninie
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
- Szkoła Podstawowa w Lniśnie
- Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Drzewcach
- SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W LIPCACH REYMONTOWSKICH
- Szkoła Podstawowa w Mszadli
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim
- Szkoła Podstawowa nr 10
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Szkoła Podstawowa nr 13 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego
- Szkoła Podstawowa nr 14
- Szkoła Podstawowa nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim
- Szkoła Podstawowa Nr 7
- Szkoła Podstawowa nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim
- Pierwsza Chrześcijańska Szkoła Podstawowa TOMEK w Tomaszowie Mazowieckim
- Szkoła Podstawowa im W S Reymonta w Będkowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Czerniewicach
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipiu im. Ks Prymasa Jana Lipskiego
- Publiczna Szkoła Podstawowa
- Szkola Podstawowa
- Szkoła Podstawowa w Jankowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzeczycy
- Szkoła Podstawowa w Smardzewicach
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rychłocicach
- Szkoła Podstawowa w Konopnicy
- Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Drobnicach
- Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZSS IM. WŁ. ST. REYMONTA W PATNOWIE
- Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Kurowie
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Masłowicach
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa Nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 3 w Wieluniu
- Szkoła Podstawowa w Niedzielsku
- Szkoła Podstawowa w Rudzie
- SzkołaPodstawowa w Gaszynie
- SZKOŁA PODSTAWOWA
- Szkoła Podstawowa w Kraszkowicach
- Szkoła Podstawowa w Łaszewie
- SZKOŁA PODSTAWOWA W WIERZCHLESIE
- Szkoła Podstawowa w Bolesławcu
- Szkoła Podstawowa w Czastarach
- Szkoła Podstawowa w Czastarach filia w Kątach Walichnowskich
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PARCICACH
- Szkoła Filialna w Swobodzie
- Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Niemojewie
- Szkoła Podstawowa w Lututowie
- Szkoła Podstawowa w Wójcinie
- Szkoła Podstawowa nr 1im Janusza Korczaka w Wieruszowie
- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zespole Szkół Nr 2
- Szkoła Podstawowa w Pieczyskach
- Szkoła Podstawowa w Wyszanowie
- Szkoła Podstawowa nr 10
- Szkoła Podstawowa nr 11
- Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kolejarzy Polskich
- Szkoła Podstawowa Nr 14
- Szkoła Podstawowa nr 6
- Szkoła Podstawowa nr 7 w Zduńskiej Woli
- Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli
- Szkoła Podstawowa w Zapolicach
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Wojslawicach
- SZKOŁA PODSTAWOWA W ANNOPOLU STARYM
- Szkoła Podstawowa w Izabelowie
- Szkoła Podstawowa w Janiszewicach
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Głownie
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Głownie
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Głownie
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5 w Głownie
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
- Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr1 w Ozorkowie
- Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 10
- Szkoła Podstawowa nr 11
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa Nr 5
- Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zgierzu
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 13 w Zgierzu
- I Społeczna Szkoła podstawowa TPZ
- Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 3
- Szkoła Podstawowa im. Ks Stefana Kard. Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5 w Aleksandrowie Łódzkim
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół
- Szkoła Podstawowa Specjalna przy Specjalistycznym ZOZ dla Dzieci w Sokolnikach
- Szkoła Podstawowa w Leśmierzu
- Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Solcy Wielkiej
- Szkoła Podstawowa w Chociszewie
- SZKOŁA PODSTAWOWA W PARZĘCZEWIE
- Szkoła Podstawowa im. ks.Idziego Radziszewskiego
- Szkoła Podstawowa Nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Strykowie
- Szkoła Podstawowa w Dobrej
- Szkoła podstawowa
- Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Wielkiej
- Szkoła Podstawowa w Grotnikach
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rogowie
- Filia Nr 1 przy Wojew. Specj. Szpitalu Zakaźnym im. Wł. Biegańskiego w Łodzio
- Filia Nr 2 przy Ośrodku Pediatrycznym im. J. Korczaka w Łodzi
- Filia Nr 3 przy ICZMP w Łodzi
- Filia Nr 4 przy Wojew. Centrum Ortopedii i Rehab. Narządu Ruchu w Łodzi
- Filia Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 201 przy Specjalistycznym Psychiatrycznym ZOZ w Łodzi - Oddział dla Dzieci
- FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ SPECJALNEJ NR 95
- Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67
- Katolicka Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
- Specjalna Szkoła Podstawowa nr 177
- SPS NR 95
- Szkoła Podstawow nr 199
- Szkoła Podstawowa dla Dorosłych
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W ŁODZI
- Szkoła Podstawowa nr 101 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 109
- Szkoła Podstawowa nr 11
- Szkoła Podstawowa nr 110 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 113
- Szkoła Podstawowa nr 114
- Szkoła Podstawowa nr 116 im. Aleksego Rżewskiego
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Szkoła Podstawowa nr 120
- Szkoła Podstawowa nr 122
- Szkoła Podstawowa Nr 125
- Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Aleksandra Kamińskiego w Łodzi
- Szkoła Podstawowa Nr 138 im. Leopolda Staffa w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 139 im. Wojska Polskiego
- Szkoła Podstawowa nr 14
- Szkoła Podstawowa nr 141
- Szkoła Podstawowa nr 142 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 143
- Szkoła Podstawowa Nr 145 przy Pogotowiu Opiekunczym
- Szkoła Podstawowa Nr 149 z klasami inregracyjnymi w Łodzi im. Obrońców Westerplatte
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 152
- Szkoła Podstawowa nr 153
- Szkoła Podstawowa nr 160
- Szkoła Podstawowa nr 162 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa Nr 164
- Szkoła Podstawowa nr 166
- Szkoła Podstawowa nr 169
- Szkoła Podstawowa nr 170 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 172 im. prof. Stefana Banacha w Łodzi
- Szkoła Podstawowa Nr 173
- Szkoła Podstawowa nr 174
- Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 180
- Szkoła Podstawowa nr 182 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 184
- Szkoła Podstawowa nr 186
- Szkoła Podstawowa nr 189
- Szkoła Podstawowa nr 19
- Szkoła Podstawowa nr 190 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 192
- Szkoła Podstawowa nr 193
- Szkoła Podstawowa nr 2
- Szkoła Podstawowa Nr 202
- Szkoła Podstawowa nr 203
- Szkoła Podstawowa nr 204
- Szkoła Podstawowa nr 206
- Szkoła Podstawowa nr 211
- Szkoła Podstawowa Nr 212
- Szkoła Podstawowa nr 213 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 214
- Szkoła Podstawowa Nr 23
- Szkoła Podstawowa nr 24 im. Hanki Sawickiej w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 26
- Szkoła Podstawowa nr 29
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 30 im. rtm. Witolda Pileckiego w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 35 w Łodzi im. Mariana Piechala
- Szkoła Podstawowa nr 36
- Szkoła Podstawowa Nr 37
- Szkoła Podstawowa nr 38 im. dr. H. Jordana w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 39
- Szkoła Podstawowa nr 4
- SZKOŁA PODSTAWOWA nr 40
- Szkoła Podstawowa Nr 41
- Szkoła Podstawowa nr 42
- Szkoła Podstawowa nr 44
- Szkoła Podstawowa nr 45
- Szkoła Podstawowa Nr 46
- Szkoła Podstawowa Nr 48
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
- SzkołA Podstawowa Nr 51 im. Stefana Linkego w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 54
- Szkoła Podstawowa Nr 55 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 56 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 58
- Szkoła Podstawowa nr 6 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa Nr 61
- Szkoła Podstawowa nr 64 im. H. Ch. Andersena w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 7
- Szkoła Podstawowa Nr 70
- Szkoła Podstawowa Nr 71
- Szkoła Podstawowa nr 79
- Szkoła Podstawowa nr 81
- Szkoła Podstawowa Nr 83 im. Stanisława Jachowicza
- Szkoła Podstawowa nr 91 im. L. Teligi w Łodzi
- Szkoła Podstawowa Nr 97dla Dzieci Niesłyszących
- Szkoła Podstawowa nr1
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 105
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 128
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 146 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168
- SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 176
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 194
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 201 przy Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci ZOZ w Łodzi
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 60
- Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 90
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111
- Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa przy Szkole Europejskiej U. Moryc Sp. J.
- Filia Szkoły Specjalnej w specjalnym ośrodku szkolno-wychowaczym
- Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej w Łodzi
- MIędzynarodowa Szkoła Podstawowa Meridian
- Niepubliczna Podstawowa Kolorowa Szkoła dla Dzieci o Specjalnych Potrzebach Rozwojowych
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Fundacji Pomocy Dzieciom Jaś i Małgosia
- Prywatna Szkoła Podstawowa Kornelowka
- Prywatna Szkoła Podstawowa Krzysztofa Augustyniaka
- Prywatna Szkoła Podstawowa Spółki Oświatowej Scholasticus
- Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego
- Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 ŁSSO
- Szkoła Centrum
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła podstawowa vocandus
- Szkoła Podstawowa ABiS - Szkoła dla Dziecka przy Wyższej Szkole Informatyki w Łodzi
- Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia na rzecz Porozumienia z Europą
- Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego
- Szkoła Podstawowa MIKRON
- Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego Twoja Szkoła
- Szkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego Edukacja
- Szkoła Podstawowa Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łodzi
- Szkoła Podstawowoa Specjalna w specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczym
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
- Szkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja Reja
- Szkoła Podstawowa nr 11
- Szkoła Podstawowa nr 12
- Szkoła Podstawowa nr 13 im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim
- Szkoła Podstawowa nr 16
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
- Szkoła Podstawowa nr 8
- Katolicka Szkoła Podstawowa
- Prywatna Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego Ziemi Piotrkowskiej
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Skierniewicach
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
- Szkoła Podstawowa nr 7
- Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR1
- Szkoła Podstawowa Specjalna
- ZSSO - Szkoła Podstawowa Nr 5
- Szkoła Podstawowa
- Publiczna Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa w Skułach
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Błędowie
- PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GOŁOSZACH
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipiu
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Wilkowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Zalesiu
- Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie
- szkoła podstawowa
- Szkoła Podstawowa nr 1
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
- Szkoła Podstawowa w MCN
- STRUMIENIE Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK
- Szkoła podstawowa w Żółwinie
- Szkoła Podstawowa w Ruścu
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Gielniowie
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa w Korytnicy
- Szkoła Podstawowa w Maksymilianowie
- Szkoła Podstawowa w Sewerynowie
- Katolicka Szkoła Podstawowa w Siedlcach
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Kadłubie
- Szkoła Podstawowa Specjalna przy Domu Pomocy Społecznej w Kadłubie
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grodzisku
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Stanisława Kostki w Trzebosi
- Szkoła Podstawowa w Milejczycach
- Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w Starczy
- Szkoła Podstawowa w Libidzy
- Zespół Szkół w Białej- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Stefanii Semopłowskiej w Więckach
- Szkoła Podstawowa w Rębielicach Królewskich
- Szkoła Podstawowa im. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Sadowie
- Szkoła Podstawowa im.Józefa Lompy
- Szkoła Postawowa w Ligocie Woźnickiej
- Szkoła Podstawowa nr 10
- Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Bluszczowie
- Szkoła Podstawowa w Rogowie
- Szkoła Podstawowa im.Jana Klicha w Wieprzu
- Szkoła Podstaowa w Siemianicach
- Zespół Szkół w Łęce Opatowskiej Szkoła Podstawowa
- Katolicka Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Grabienicach
- Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku
- Szkoła Podstawowa w Rzgowie
- SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
- Szkoła Podstawowa w Chwaliszewie
- Szkoła Podstawowa w Baszkowie
- Zespół Szkół w Zdunach Szkoła Podstawowa w Zdunach
- Szkoła Podstawowa w Olszynie
- Szkoła Podstawowa w Potaśni
- Szkoła Podstawowa w Rogaszycach
- Szkoła Podstawowa w Siedlikowie im. Stanisława Mikołajczyka
- Szkoła Podstawowa w Giewartowie
- Szkoła Podstawowa w Malanowie
- Szkoła Podstawowa w Miłaczewie
- Szkoła Podstawowa w Przykonie
- Szkoła Podstawowa w Bielicach